Distribütörlere

BAYİLİK & DAĞITIM

Selardis doğal kozmetik ürünleri, tüm dünyadaki bayi ve dağıtımcılarıyla, sürdürülebilir ve güvene dayalı, uzun soluklu ilişkiler kurar.

Satış politikamız karşılıklı anlaşmalara dayanır. Selardis ve dağıtımcıları arasındaki ilişkiler uzun soluklu ve başarı getiren dayanışmalardır. Selardis olumlu diyaloglar geliştirdiği dağıtımcılarını ve partnerlerini her platformda destekler. Selardis distribütörleri ve onların ve onların müşterileriyle yakın ilişkiler kurar ve coğrafi bölgelere mümkün olduğunca ulaşmayı hedefler.

Dağıtım Şartları

Üzülerek belirtiriz ki; tüketicilerimize direkt satışımız yoktur. Aşağıdaki dağıtım şartlarımız, sadece distribütörlerimiz için geçerlidir. Eğer siz bir Selardis ürünü kullanıcısı iseniz, lütfen en yakın dağıtımcımıza ulaşmak için mail atınız : info@selardis.com.tr

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Distribütörlere;

Lütfen siparişlerinizi ilettikten sonra, işleme alınması için 2 iş günü süre tanıyınız. Bütün siparişler ve yüklemeler iş günleri içerisinde alınır ve yapılır. İş günleri Pazartesi-Cuma olarak kabul edilir. Bayram ve benzeri resmi tatiller hariçtir. Cumartesi-Pazar geçilen siparişler takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

Standart spiarişler için dağıtım süresi başlangıcı ortalama 5 ile 7 gündür. Siparişinizin takibi için bize info@enozone.com e-posta adresinden yazabilirsiniz ya da 0090 342 337 82 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.